Katalog

Regulamin

Sklep internetowy „EBETA” działający pod adresem: www.ebeta.com.pl, prowadzony przez firmę NURT Jerzy Puchała Spółka Jawna z siedzibą we Wrocławiu,
Ul. Białowieska 32A wpisaną przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, Oddział Centralnej Informacji Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem  KRS: 0000115201. NIP 894-23-86-676. REGON numer 931175374

1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia
należy wypełnić formularz  zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

4. W przypadku dostępności towaru wysyłka do 3 dni roboczych lub przy zamówieniu do godziny 12 00 wysyłka 24h. W celu ustalenia dostępności towarów prosimy o kontakt telefoniczny lub email. Nie ponosimy odpowiedzialności za firmę kurierską oraz Pocztę Polską.

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy 2 dni robocze.

6. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży.

8. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili potwierdzenia przez pracownika. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


9. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:

- gotówka przy odbiorze osobistym
- karty płatnicze
- przelew w formie PAYU

10. Koszty transportu

- przesyłka kurierska - paczki do 30 kg przy płatności kartą lub przelewem 20 zł brutto
- przesyłka kurierska - paczki do 30 kg przy płatności w formie pobrania 29 zł brutto
- koszty dostawy na terenie Wrocławia gratis przy płatności w formie gotówki z zamówieniem powyżej wartości 100 zł brutto
- przy zamówieniu powyżej 600 zł brutto płatnego przelewem przesyłka kurierska gratis
- Poczta Polska płatność przelewem paczka do 1 kg  10 zł brutto
- Poczta Polska płatność w formie pobrania paczka do 1 kg  19 zł brutto  
- wysyłka powyżej 1 kg tylko kurierem

Wyżej wymienione koszty dostawy dotyczą wysyłki na terenie kraju.

Wysyłka poza granice Polski, koszt po uzgodnieniu telefonicznym lub drogą elektroniczną.

11. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM.
Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zmianami).

12. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

13. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

14. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym „EBETA”, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych  z naszej bazy danych.

15. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności  za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu stanowi załącznik do niniejszego regulaminu. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 14 dni roboczych. Zwrot płatności dokonujemy dokonujemy przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Klient, chyba że Klient wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu. Koszt dostawy produktu podlega zwrotowi z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Klienta sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w Sklepie Internetowym. Klient ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Produktu ( czyli koszt odesłania Produktu do Sprzedawcy ).

16. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres Nurt Jerzy Puchała Spółka Jawna Ul. Białowieska 32a 54-235 Wrocław. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego sklep zwraca niezwłocznie po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, jeśli będzie to już niemożliwe ( na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.